0212 637 23 45 - info@karatasmakine.com
Spiral Mikser Makinesi

Spiral Mikser Makinesi

Spiral hamur yoğurma makineleri, yoğurma zamanını klasik hamur kazanlara nazaran daha da kısalttığı için, fırın ve pastaneler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda daha homojen bir hamur karışımı elde edilir. Böylece ekmeğin hacmi daha büyük olur.
Spiral Mikser Makinesi
AÇIKLAMA Spiral hamur yoğurma makineleri, yoğurma zamanını klasik hamur kazanlara nazaran daha da kısalttığı için, fırın ve pastaneler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda daha homojen bir hamur karışımı elde edilir. Böylece ekmeğin hacmi daha büyük olur. Makine manuel veya otomatik olarak çalıştırılabilir ve iki adet zaman ayarı mevcuttur. Kazan, spiral kol ve kesme bıçağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kazan ters istikamette döndürülebilir. Kayış kasnak tahrik sistemine sahip olduğundan sessiz çalışır. Su girişi için kazan üzerinde musluk bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak hamurun sıcaklığını ölçen bir sensör ünitesi miksere takılabilir.
KARATAŞ MAKİNE Nesih Özmen Mah. Kalender Sk. No:17/2 Güngören / İstanbul Tel : 0212 637 23 45 Gsm: 0532 323 52 97 Gsm: +77066225981 (Customer Representative Mrs Eliza, WhatsApp to Russia - Kazakhstan) E-posta: info@karatasmakine.com Web: www.karatasmakine.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Spiral Mikser Makinesi
Bizi Arayın