0212 637 23 45 - info@karatasmakine.com
KURUMSAL

Hakkımızda

KARATAŞ MAKİNE İşletmemiz ağırlıklı olarak Hamur İşleme Makineleri imalatı ve projeleri gerçekleştirmektedir. 30 sene önce Bunkeraltı Silindir imalatı ile adım attığımız Fırıncılık sektöründe 2005 yılı ve sonrasında teknik servis hizmetleri ile devam etmiş olup 2010 yılında da katetmiş olduğumuz yolda edindiğimiz tecrübe ve sektördeki eksiklikleri de görerek hamur işleme makinelarının imalatına başladık. Son 3 senedir oluşan talebe göre Fırın Arka Takım makinalarının hepsinin imalatını yaparak, sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Alanında Profesyonel Ekibimiz Uzman üretim ve servis ekiplerimiz, sektörde oluşabilecek ihtiyaç ve sorunları çözebilmek için yeterli kapasite ve bilgi birikimine sahiptir. İnovatif Fikirlere Hep Açığız Sektör içerisinde piyasada çözümü olmayan sorunların tespiti ve çözümlenmesi ihtiyacı doğduğunda AR-GE ekibimiz tarafından kısa sürede ve inovatif araçlar kullanılarak yeni projeler geliştirmeye her zaman açığız. Kaliteli Yapı Tüm ürünlerimizde paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Kaliteli İşçilik Tüm ürünlerimizde 1 yıl garanti verilmektedir.
KARATAŞ MAKİNE Nesih Özmen Mah. Kalender Sk. No:17/2 Güngören / İstanbul Tel : 0212 637 23 45 Gsm: 0532 323 52 97 Gsm: +77066225981 (Customer Representative Mrs Eliza, WhatsApp to Russia - Kazakhstan) E-posta: info@karatasmakine.com Web: www.karatasmakine.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın